Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/150941/virtual/www/domains/paintballalligator.cz/klub.php:1) in /data/web/virtuals/150941/virtual/www/domains/paintballalligator.cz/include/common.php on line 120
 Klub|O nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 
 
      Nabídka
    Klub    O násCELKEM NÁVŠTĚV
x

TENTO TÝDEN
x


Jsme oficiální klub registrovaný u Ministerstva vnitra ČR. Neoficiální datum vzniku klubu je měsíc červen roku 2003. To se tenkrát dala dohromady parta nadšenců, nakoupilo se vybavení a už se hrálo. Jenomže postupem času jsme od toho chtěli víc, mimo jiné účast na oficiálních turnajích a hrách pořádaných jinými kluby. Tak jsme se rozhodli, že se pokusíme založit oficiální klub. Prokousali jsme se všemi papíry, dali dohromady stanovy, organizační a klubový řád a zaslali návrh na registraci do Prahy na Ministerstvo vnitra ČR. Nakonec nám přišel doporučený dopis a v něm schválené stanovy klubu s datumem registrace a přiděleným IČ. To se samozřejmě neobešlo bez oslavy, při které jsme začali tak trochu plánovat budoucnost.

Koncem roku 2004 se nám podařilo získat pozemek pro vybudování oficiálního hřiště. Výstavba hřiště trvala zhruba devět měsíců, ale výsledek opravdu stál za všechny vynaložené prostředky.

V průběhu roku 2005 jsme začali spolupracovat s firmou ZB, která zprostředkovává paintballové hry jak pro veřejnost, tak i pro firemní klientelu.

2006 - byla dokončena úprava původní základny, kde byl postaven první zastřešený pavilon pro hráče a také krytý bar s grilem.

2007 – byla dokončena první verze horní části hřiště postavené v military stylu, spodní část zůstala zachována beze změn.

2008 – došlo k rozšíření prostoru základny a byl postaven druhý zastřešený pavilon pro hráče.

2009 – tento rok byla zčásti upravena členská základna klubu a hřiště bylo rozděleno na dvě zcela na sobě nezávislé části – Military a Zapomenutá osada.

2010 – zlomový rok klubu. Hřiště přešlo prioritně pro vedení komerčních akcí, nicméně se na něm budou i nadále pořádat otevřené paintballové hry pro širokou veřejnost.

Tímto děkujeme všem našim dosavadním, ale i novým příznivcům za jejich podporu, protože bez jejich pomoci by se náš klub nemohl tak dynamicky rozvíjet.Login page

 


Alligator ...Paintball je prima zábava . paintball ... paintbal ... paint ball ... painball ... painbal ... pintbal ... pintball ... Vyvolení jedinci mají talent a vítězí častěji než ostatní a tito mají předpoklady vytvořit profesionální tým ( team ).Nejlepší oficiální klub v Ústí nad labem ... ( usti - ul )... Teplice ( teplice - tp )... Děčín ( decin - dc )... Litoměřice ( Litomerice - LT )... Mimo Ústecký kraj ( severni cechy - ustecko ) u nás hrjí i hráči ze vzdálenějších míst než severní čechy , jako je Hradec Králové apod. ..Klub / club má super bojové hřiště, kde vyplavíte nějaký ten adrenalin a občas to může být až crazy zábava ... Zvažovali jsme také airsoft , ale paintball u nás zvítězil na plné čáře ... Do budoucna chceme otevřít také bazar a shop ( obchod ) jako má např. Praha , Brno ... Sport ...Pořádáme akce pro veřejnost i firmy , big game hry ... Sportovní paintball ... quick hra ... hrajeme military paintball styl a naše přírodní bojove hriste tomu také odpovídá ... ... je lepsi ... :)Firma u nás může uspořádat akce jako presentace pro jiné firmy či zákazníky . Akce jako prezentace u nás již proběhly a měly velký úspěch . Na internet stránkách se dále nachází obrázky , online statistika , mapy , diskuse - chat , kontakt ( email , mobil telefon , sms ). ... Ustecky Carrefour je po ceste na hriste , ktere pak neni problem najit .Pozor jsme klub Alligator se dvema l a ne Aligator . ( error: info frog all annonce zdarma militari military )paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painballpaintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painballhttp://www.paintballalligator.cz/ http://www.alligator.wz.cz/ kulicky ... kuličky ...Na jaře ja na hřišti dost práce , ale hry pak stojí za to ... Na netu využíváme služby Google , Seznam , Centrum , Atlas ...Komunikjeme pres Nokia a SMS dříve Eurotel nyní O2 ... U nás download freevideo a freefoto z různých akcí ...Jízdu BVP nanaší Biggame najdete také na youtube ( www.youtube.com ) ... aha ... Pokud neco shanite, zkuste aukro ... Zaklani info o painbalu nabízí také wikipedia ...
    
|  © 2006 POweb  |  webmaster  |