Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/150941/virtual/www/domains/paintballalligator.cz/faq.php:1) in /data/web/virtuals/150941/virtual/www/domains/paintballalligator.cz/include/common.php on line 120
 FAQ - často kladené dotazy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 
 
      Nabídka
    FAQ - často kladené dotazyCELKEM NÁVŠTĚV
x

TENTO TÝDEN
x


Nějaké ty otázky a odpovědi...:


Může se mi něco stát?
Tak jako v každém sportu i zde se mohou stát úrazy. Bohužel se tak stává pouze neukázněností jednotlivých hráčů kteří nedbají bezpečnostních pokynů a ohrožují tím sami sebe (sundání masky během hry, apod..). Další možné úrazy jsou již obecné a patří mezi ně hlavně odřeniny a vyvrknuté kotníky – tyto jsou způsobeny nevhodnou obuví do terénu a vlastní nešikovností. Obecně paintball patří mezi nejbezpečnější sporty, samozřejmě pokud se dodrží bezpečnostní pravidla. Opravdu si můžete ublížit jen sundáním masky, protože vystřelená kulička Vám může vážně poranit oko (nebo obě :)

 nahoru


Můžou hrát paintball mladiství?
Samozřejmě ANO, ale je tu nutný souhlas rodičů, ať už písemného charakteru nebo se také sami zúčastní hry a dávají na „mladého“ pozor. Pro paintball jako hru zatím nejsou stanovené věkové hranice, ale většina slušných klubů a provozovatelů nepovolí hrát mladším 15-ti let. Dle zákona o zbraních (mezi které se řadí i paintballové markery) nelze prodat kuličky ani zbraň osobám mladším 18-ti let.

 nahoru


Bolí zásah kuličkou?
Tak to je asi nejčastější dotaz, který je pokládán na každé akci. Bohužel „bolest“ se těžko specifikuje a každý na ní reaguje jinak a tak odpovím otázkou : „Bolí Vás zásah sněhovou koulí nebo tenisákem?“ … co injekční jehla? …nebo pokud upadnete?“ Zase to zobecním když řeknu, někdy ano a někdy ne. Vše totiž záleží na úhlu dopadu kuličky a z jaké vzdálenosti byla vystřelena. Všemu se dá předejít pokud se „nabalíme věcma“ nebo budeme hrát tak, aby nás neměli šanci trefit. Samozřejmě se dají pořídit veškeré chrániče těla, ale pak budeme dost nemotorní. Možnou alternativou je pořízení pouze ochranné vesty, protože většina zásahů je od pasu výše.

 nahoru


Kolik je ideální počet hráčů?
To záleží kde se hraje. Pokud se jedná o malé hřiště cca.100/100m úplně stačí poměr hráčů 5/5. Pokud budete hrát na hřištích které mají několik hektarů jako třeba naše, je už pro zážitek ze hry nutný větší počet (min.8/8), na naše hřiště je ideální počet hráčů od 15/15.

 nahoru


Hrají paintball i ženy?
Samozřejmě! Dokonce je s podivem, že dámy zůstávájí v boji nejdéle a odchází až mezi posledními. Na vlastní kůži jsem zažil jejich zákeřný útok a s obdivem sledoval jejich koordinaci a způsob přesunů. Kam se někteří pánové na ně hrabou.

 nahoru


Dá se barva z oblečení smýt?
Také jedna z nejčastějších otázek. Odpověď zní ano, a to i po delší době. Není třeba se obávat o své ošacení. Kuličky jsou zdravotně nezávadné a netoxické. Jsou vyrobeny z želatinové skořápky plněné rostlinným olejem obarveným potravinářským barvivem. Dnes se již dokonce vyrábí kuličky s vůní (např. citron, pomeranč).

 nahoru


Poradíte mi s výběrem paintballového vybavení?
Rádi poradíme, ale to je spíše na delší rozhovor. Ve zkratce – nejdříve je nutné si promyslet jaký styl mě zajímá (sportovní/military) a od toho se bude vše odvíjet. Další otázkou jsou finance (kolik do toho chci dát) pro začátek se dají pořídit sety kolem 5.000,-Kč. Nějaké to oblečení bude také potřeba a hlavně si nezapomenout zajistit možnost plnění lahví. Pokud jste rozhodnuti si nějakou tu výbavu pořídit, nebojte se na nás obrátit, rádi poradíme.

 nahoru


Jak u Vás probíhají paintballové hry?
Předně bych rád podotkl, že každý kdo si k nám chodí zahrát se jde odreagovat a užít si den hrou. Takže co Vás čeká – po příjezdu probíhá zápis všech účastníků hry, proškolení ovládání zbraně a bezpečnostních pravidel. Poté si projdete hřiště, rozdělíte do jednotlivých týmů a po návratu převezmete připravené zbraně a další vybavení. Dohodnete se na stylu hry a již to začíná. Hru řídí počítač, který hráčům oznamuje čas do konce dané hry a také pro zpestření pouští zvuky opravdového boje nebo rockovou hudbu (vše záleží na typu hry a hráčích). Vyřazení hráči si mezitím příjemně oddechnou na základně s hudbou, kde také mají možnost se občerstvit. Na každé akci grilujeme a vozíme veškeré občerstvení. U nás máte 100% garanci funkční zbraně a v případě poruchy dostanete náhradní, vždy máme připraveny další v rezervě.

 nahoru


Kolik mě bude stát takový paintballový den?
To záleží jen na vás, hráčích. Vše záleží na tom kolik se vás sejde, čím víc, tím víc to bude stát. Obecně můžete počítat s cenou od 500 do 1.000,- Kč. Není ovšem výjimkou cena mnohem vyšší. U nás platí jedno pravidlo – jdu si sem zahrát a odreagovat, ne počítat peníze. Rád bych také zdůraznil možnost získání bonusů a dalších slev viz.ceník a členství.

 nahoru


Co si mám vzít s sebou?
Pouze nějaké staré oblečení, kterého Vám nebude líto pokud si ho poškodíte, pevné boty do lesa a hlavně dobrou náladu a chuť hrát. Klidně vemte i svou přítelkyni nebo přítele, určitě se nebudou nudit když budete hrát. Doporučujeme si vzít s sebou pro všechny případy více peněz, protože tato hra se nedá hrát s předem stanoveným limitem.

 nahoru

Login page

 


Alligator ...Paintball je prima zábava . paintball ... paintbal ... paint ball ... painball ... painbal ... pintbal ... pintball ... Vyvolení jedinci mají talent a vítězí častěji než ostatní a tito mají předpoklady vytvořit profesionální tým ( team ).Nejlepší oficiální klub v Ústí nad labem ... ( usti - ul )... Teplice ( teplice - tp )... Děčín ( decin - dc )... Litoměřice ( Litomerice - LT )... Mimo Ústecký kraj ( severni cechy - ustecko ) u nás hrjí i hráči ze vzdálenějších míst než severní čechy , jako je Hradec Králové apod. ..Klub / club má super bojové hřiště, kde vyplavíte nějaký ten adrenalin a občas to může být až crazy zábava ... Zvažovali jsme také airsoft , ale paintball u nás zvítězil na plné čáře ... Do budoucna chceme otevřít také bazar a shop ( obchod ) jako má např. Praha , Brno ... Sport ...Pořádáme akce pro veřejnost i firmy , big game hry ... Sportovní paintball ... quick hra ... hrajeme military paintball styl a naše přírodní bojove hriste tomu také odpovídá ... ... je lepsi ... :)Firma u nás může uspořádat akce jako presentace pro jiné firmy či zákazníky . Akce jako prezentace u nás již proběhly a měly velký úspěch . Na internet stránkách se dále nachází obrázky , online statistika , mapy , diskuse - chat , kontakt ( email , mobil telefon , sms ). ... Ustecky Carrefour je po ceste na hriste , ktere pak neni problem najit .Pozor jsme klub Alligator se dvema l a ne Aligator . ( error: info frog all annonce zdarma militari military )paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painball ... paintball ... paintbal ... painballpaintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painball , paintball , paintbal , painballhttp://www.paintballalligator.cz/ http://www.alligator.wz.cz/ kulicky ... kuličky ...Na jaře ja na hřišti dost práce , ale hry pak stojí za to ... Na netu využíváme služby Google , Seznam , Centrum , Atlas ...Komunikjeme pres Nokia a SMS dříve Eurotel nyní O2 ... U nás download freevideo a freefoto z různých akcí ...Jízdu BVP nanaší Biggame najdete také na youtube ( www.youtube.com ) ... aha ... Pokud neco shanite, zkuste aukro ... Zaklani info o painbalu nabízí také wikipedia ...
    
|  © 2006 POweb  |  webmaster  |